Šiadiena apžvelgsime „Coolink“ kompanijos „SWiF2“ ventiliatorius. Tai yra „Coolink SWiF2-1201“ ir „Coolink SWiF2-120P“. Ventiliatoriai buvo pristatyti dar „CES 2009“ parodoje, bet ventiliatorius apžvelgsiu tik šiandien. Anksčiau „Coolink“ kompanija buvo išleidusi „SWif“ serijos ventiliatorius, kurie ilgai gyne kompanijos garbę.
Turinys:
- Apie gamintoją
- Pakuotė
- Specifikacijos
- Dizainas
- Testai
- Išvados
Apie gamintoją:
„Coolink-Europe“ įkurta 2005 metais. Azijoje ši kompanija gyvuoja nuo 1996 metų, tačiau pirma jos pavadinimas buvo „Kolink“. „Coolink“ specializuojasi aušinimo komponentų gamyboje: CPU aušintuvai, ventiliatoriai, HDD aušintuvai, Chipset aušintuvai, VGA aušintuvai ir kita.
Pakuotė:
„SWiF2“ pakuotė išsiskiria savo ryškiomis spalvomis. Ventiliatoriai atkeliauja stačiakampio formos pakuotėje. Viršutinėje pakuotės pusėje yra apvalus langelis, pro kurį matosi ventiliatoriaus mentelės. Pakuotė yra išmarginta ryškia, žalia spalva, bei yra nupieštas nespalvotas pastatas, kairiajame, apatineme kampe. Taip pat į akis krenta ryškus serijos pavadinimas „SWiF2“. Ant pakuotės yra sužymėta keleta ventiliatoriaus ypatybių kaip: PWM funkcija, apsukų skaičius, hydro dinaminiai guoliai, ventiliatoriaus dydis.
Galinėje pakuotės dalyje pateikiame labai daug informacijos: „SWiF2“ ventiliatorių serijos aprašymas, pagrindinės ventiliatoriaus savybės trejomis kalbomis, „SWiF2“ skleidžiamo garso palyginimas su „SWiF“ ventiliatorių serija, bei jūsų įsigyto ventiliatoriaus specifikacijos.
Pakuotėje randame patį ventiliatorių, anti vibracinius varštus, metalinius varštus. Priklausomai nuo to kokį ventiliatorių iš trijų SWiF2 120 serijos pasirinksite, priklausys ir jūsų komplektacija. O štai papildomas ventiliatoriaus apsukų adapteris – tik į SWiF2-120P ventiliatoriaus komplektaciją.
Specifikacijos:
Dizainas:
Ventiliatoriai iš kitų kompanijų ventiliatorių išsiskiria tuo, kad pats ventiliatorius nudažytas ryškiai žalia spalva. Tai ventiliatoriams suteikia išskirtini dizainą bei solidumą.
Ventiliatorių sudaro net 11 mentelių tuo tarpu kitos kompanijos naudoja po 9, kitos tik po 7 . Pats rėmelis nudažytas šviesiai juoda spalva.
Kaip įprasta, ant rėmelio užklijuotas lipdukas, ant kurio pavaizduotas kompanijos logotipas, bei šiek tiek ventiliatoriaus techninės informacijos.
Testai:
Ventiliatorius montavau priekyje, nes korpuso gale neįšeina sumontuoti 120mm ventiliatorių. Procesoriu ir vaizdo plokštę apkroviau su „Prime95“ bei „OCCT“ programomis. Kompiuterį stebėjau 10 minučių, kad nusistovėtų pastavios temperatūros.
Testų sistema:
Procesorius: Intel Core 2 Duo E6300 2,1GHz;
Procesoriaus aušintuvas: Intel Stock
Pagrindinė Plokštė: Asrock 4Core1600-GLAN/M
Operatyvioji Atmintis: 2×2 GB Apacer (800 mhz)
Kietasis Diskas:Seagate 7200rpm 250gb
Vaizdo Plokštė: MSI R5770 PMD1 950/1400 mhz
Korpusas: ORDI
Išvados:
„Coolink SWiF2“ ventiliatoriai veikia tyliai ir efektyviai. Ventiliatoriai prapučia daug oro, dėl to temperatūras sumažina 5-7 laipsniais, tai iš tiesų yra puiku. Ventiliatorių kaina yra tikrai nedidėle. Todėl kas norite puikaus kompiuterio aušinimo, bei mažos kainos rekomenduoju pirkti šiuos ventiliatorius.
Dėkoju Andreas Karner iš Coolink už apžvalgai suteiktus produktus.