Ką gi tai jau antroji mūsų kompanijos „Spire“ produkto apžvalga. Šį kart išbandysime vaizdo plokštės aušintuvą „Slimod II“. Tai yra pats naujausias kompanijos vaizdo plokštės aušintuvas. Aušintuvas dar neseniai išleistas todėl dar nėra labai gerai išbandytas. Taigi šiandien bandysime tai padaryti.
Turinys:
- Pakuotė
- Specifikacijos
- Dizainas
- Testai
- Išvados
Pakuotė:
Aušintuvas atkeliauja kompaktiškoje nedidelėje pakuotėje. Vyrauja dvi spalvos juoda ir raudona. Viršutinėje pakuotės dalyje yra pavaizduotas pats aušintuvas. Taip rasime šiek tiek informacijos apie gaminį bei kaip ir ant visų pakuočių rasime gamintojo logotipą. Be to yra sužimėta kokias vaizdo plokštes palaiko aušintuvas, kas yra labai svarbu.
Šoninėje pusėje nieko ypatingo nerasime beveik ant visų pusių užrašytas aušintuvo pavadinimas, taip ir čia.
Galinėje pakuotės dalyje yra tikrai daug informacijos. Surašyta visos aušintuvo specifikacijos apie kurias pakalbėsim veliau. Taip pat sužimėta tiksliau kokias vaizdo plokštes palaiko aušintuvas. Be to yra paveiksliukas su temeperatūrų palyginimu.
Dabar turbūt priėjome prie labai idomios dalies ka gi rasime pakuotėje? Tai gi pakuotėje rasime patį aušintuvą, tvirtinimo varštus, truputi termo pastos, minkštas pagalvėles, mini radiotorius, jungti iš 2 pin į „molex“, bei apsauginias pagalvėles, nežinau kaip tiksliai pavadinti.
Specifikacijos:
Taigi, kad lengviau būtų skaityti, visas specifikacijas surašysime specifikacijų lentelėje.
Dizainas:
Šias laikas jau dauguma vaizdo plokščių aušintuvų naudoja šiluminius vamzdelius, šis aušintuvas taip pat naudoja ir dėl to neatsilieka nuo naujovių. Aušintuvas naudoja 4 6mm varinius vamzdelius, kurie tiesiogiai liečiasi su vaizdo plokštės lustu. Taip yra padidinamas šilumos kiekio perdavimas aušintuvui.
Aušintuvas yra sidabrinės spalvos. Ant aušintuvo sumontuoti du juodi, 90mm ventiliatoriai. Tai aušintuvui suteikia šiokios tokios išvaizdos. Šiluminai vamzdeliai eina per visą aušintuvo plotį ir dėl to yra daugiau įvairesniu galimybių sumontuotį jį. Šeip kažka daugiau nėra ka pasakyti apie aušintuvą.
Na dabar galite pamatyti kaip atrodo jau sumontuotas aušintuvas.
Testai:
Na dabar pati įdmiausia vieta, testai. Kaip visalaik temperatūras stebime 15 minčų ramybės ir apkrovos metu. Temperatūras nuskaitėme su „MSI Afterburner“ programa vaizdo plokštę apkrauti padėjo „OCCT“ programa Temperatūrų skirtumui parodyti, palyginsime su standartiniu vaizdo plokštės aušintuvu. Be to vazido plokštė spartinta.
Testų sistema:
Procesorius: Intel Core 2 Duo E6300 2,1GHz;
Procesoriaus aušintuvas: Spire TherMax Eclipse II
Pagrindinė Plokštė: Asrock 4Core1600-GLAN/M
Operatyvioji Atmintis: 2×2 GB Apacer (800 mhz)
Kietasis Diskas:Seagate 7200rpm 250gb
Vaizdo Plokštė: MSI R5770 PMD1 950/1400 mhz
Vaizdo plokštės aušintuvas: Spire Slimod II 282
Korpusas: ORDI
Rezultatai:
Išvados:
Šis aušintuvas pateisina savo lūkesčius ir puikiai aušina net spartintą vaizdo plokštę. Temperatūros tikrai nedideles kaip žinant, kad vaizdo plokštė dirba ir daug aukštesnėje temperatūroje. Bet vis dėl to iš aušintuvas turi ir trūkumų. Pirmą pajungus ventiliatorius į vaizdo plokštės aušintuvui skirtą vieta jie kažkodėl neveikė, todėl reikėjo pasinaudoti adapterius ir jungti per „molex“ jungtį. Antrą ventiliatorius užstoja vaizdo plokštei skirtą matinimo lizdą. Na kas retai atjunginėja vazido plokštę tai ne problema. Tai gi šis aušintuvas yra tikrai geras, bet turi ir savo trūkumų. Todėl mes skiriame sidabrinį apdovanojimą.